خانه / اکوسیستم کردستان / استارتاپ هنگی بی واحد برگزیده صنعتی استان کردستان شد
واحد برگزیده صنعت

استارتاپ هنگی بی واحد برگزیده صنعتی استان کردستان شد

واحد صنعتی برگزیده کردستان

به گزارش واحد خبری رسانه کردپلاس دوشنبه 4 شهریور ماه در دانشگاه کردستان به عنوان واحد برگزیده صنعتی استان کردستان  از جانب شرکت شهرک های صنعتی برگزیده شد.

شرکت شهرک های صنعتی هر ساله واحدهای صنعتی برتر خود را با توجه به پارامترهای مانند اشتغالزایی، درآمد و… مورد ارزیابی قرار می دهد که امسال استارتاپ هنگی بی در کنار کسب وکارهای سنتی و دانش بنیان استان کردستان  که در حوزه تولید فعالیت می کنند به عنوان واحد برگزیده صنعتی انتخاب شود.

هنگی بی برگزیده واحد صنعتی

به گزارش روابط عمومی استارتاپ هنگی بی؛ این رویداد که به مناسبت افتتاح انجمن ملی بازاریابی شعبه استان کردستان برگزار شد استارتاپ هنگی بی به عنوان حامی در برگزاری این رویداد نقش آفرینی کرد و برای میهمانان رویداد هدیه سازمانی هنگی بی که شامل عسل طبیعی،گرده گل, بره موم و قاشق عسل خوری فراهم گردید.

افتتاحیه انجمن بازاریابی

در این مراسم دکتر پرویز درگی،پرفسور صنایعی و دکتر دل انگیزان از مهمانان شاخص این رویداد بودند که علاوه بر افتتاح انجمن علمی بازاریابی شعبه استان کردستان در مورد بازاریابی در شرایط بحران نیز سخنرانی کردند و به مدیر عاملان حاضر در رویداد توصیه هایی در زمینه بازاریابی ارائه کردند. هنگی بی به عنوان بازار آنلاین خرید مستقیم عسل طبیعی تلاش می کند عسل با کیفیت را در بسته بندی زیبا و متناسب به مشتریان خود عرضه کند.

بهزاد پیروزی فاندر استارتاپ هنگی بی در گفت و گو با رسانه کردپلاس افزود: با توجه به این که مدیران سازمان ها و شرکت ها به عنوان یکی از مهم ترین و کلیدی ترین مشتریان و مخاطبان هنگی هستند و محصول  هدیه سازمانی هنگی بی برای آن ها طراحی و آماده سازی شده است به همین خاطر ما در این این رویداد به جهت حمایت از افتتاح انجمن ملی بازاریابی شعبه کردستان و ارتباط هرچه بهتر با مخاطبان و مشتریان بالقوه خود در این رویداد ایفای نقش کردیم.

 هنگی بی به عنوان بازار آنلاین خرید عسل طبیعی از هنگی بی برای سازمان ها بسته های ویژه سازمانی ارائه می کند.

درباره ی admin

admin
کردپلاس رسانه ای تخصصی در حوزه استارتاپ و کارافرینی است که تلاش می کند اکوسیستم استارتاپی کردستان را بهتر معرفی کند.

مطلب پیشنهادی

رویداد نوآرانه ئاو

استارتاپ ویکند ئاو چرا نباید برگزار می شد!

استارتاپ ویکند ئاو برگزار شد رویداد نوآورانه ئاو یا همان استارتاپ ویکند ئاو (آب) به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات آکادمی نوین موقتا رایگان شد!!! رد کردن