خانه / رویدادهای شهر / کنفرانس بین المللی گردشگری و توسعه مهر ماه 98 در دانشگاه کردستان
کنفرانس بین الملی

کنفرانس بین المللی گردشگری و توسعه مهر ماه 98 در دانشگاه کردستان

کنفرانس بین المللی گردشگری و توسعه,دانشگاه کردستان

مهر ماه امسال دانشگاه کردستان به همت گروه مدیریت بازرگانی آن میزبان اولین اولین کنفرانس بین المللی گردشگری و توسعه است. این کنفرانس در تاریخ 11 و 12 مهر ماه در دانشکده علوم انسانی به مدت دو روز با هدف توسعه گردشگری استان برگزار می شود.

دکتر خبات نسائی دبیر اجرایی کنفرانس در مورد این کنفرانس گفت: کنفرانس گردشگری  و توسعه با  توسعه گردشگری استان و توجه به پتانسیل های آن به میزبانی دانشگاه کردستان برگزار می شود و تلاش می شود با آگاهی سازی در میان بدنه علمی دانشگاه از گفت و گو در باب پتانسیل های گردشگری استان کردستان بیشتر شود و برای رشد گردشگری استان دانشگاه به بخش خصوصی و دولتی بیاید .

وی در مورد محورهای کنفرانس بین المللی گردشگری و توسعه عنوان کرد در جلسات مکرری که با اساتید متخصص و اهل فن برگزار کردیم و در نهایت با توجه به پتناسیل ها و نیازی های استان موارد مهمی پون بازاریابی گردشگری،گردشگری هوشمند و توسعه پایدار و… به عنوان مهم ترین محورهای کنفرانس کورد تایید نهایی گروه علمی و اجرایی قرار گرفت،هرچند که زیر عنوان های متعددی می تواند شامل محورها شود و پژوهشگران محدودیتی در ارسال اثار پژوهشی خود که با محورهای کلان همسو است ندارند.

دبیر اجرایی اولین کنفرانس بین المللی گردشگری و توسعه به بعد بین المللی بودن کنفرانس اشاره کرده و افزود که تلاش می شود برای پر بار تر شدن کیفیت علمی کنفرانس میهمانان متخصصی از کشورهای فرانسه؛اسکاتلند؛ترکیه و عراق داشته باشیم و علاوه بر آن به صورت ویدئو کنفرانس با اساتید برجسته چند کشور اروپایی نیز اشتراک دانش داشته باشیم . همچنین بیش 100عضو هیئت علمی دانشگاه های کشور برای حضور در کمیته علمی اعلام آمادگی کرده اند.

کنفرانس بین الملی

دکتر نسائی خاطر نشان کرد؛ در این کنفرانس برنامه های جانبی مفصل و پر باری مانند نمایشگاه جانبی استارتاپ ها و کسب وکارهای گردشگری،کارگاه های آموزشی تحت عنوان انتقال تجربیات مدیران گردشگری،تورگردشگری نیم روزه سنندج گردی و تور یک روزه استان کردستان توسط تیم اجرایی برنامه ریزی شده .

مسئول اجرایی این کنفرانس در خاتمه اشاره کرد از اواخر دی ماه  ماه در سایت دانشگاه کردستان فرایند جذب مقاله و شرایط  ثبت نام اعلام شده و از هم اکنون می توانند برای حضور در این همایش  ثبت نام کنند و از پژوهشگران خواست تا اثار ارزشمند خود که با محورهای همایش مرتبط است تا حداکثر 15 شهریور از طریق سامانه همایش های سایت رسمی دانشگاه کردستان ارسال کنند.

منبع جهت کسب اطلاعات بیشتر: دانشگاه کردستان

درباره ی admin

admin
کردپلاس رسانه ای تخصصی در حوزه استارتاپ و کارافرینی است که تلاش می کند اکوسیستم استارتاپی کردستان را بهتر معرفی کند.

مطلب پیشنهادی

دورهمی ژرفا و انتقال تجربه

دورهمی با طعم صبحانه و انتقال تجربه در شتابدهنده ژرفا برگزار شد

دورهمی با طعم صبحانه شبکه سازی و انتقال تجربه یکی از مهم ترین رکن های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات آکادمی نوین موقتا رایگان شد!!! رد کردن