خانه / تماشاخانه / داستان استارتاپ های موفق دنیا که در سال2019 که باید بدانید+ویدئو
استارتاپ موفق

داستان استارتاپ های موفق دنیا که در سال2019 که باید بدانید+ویدئو

داستان استارتاپ موفق را ببینید

استارتاپ یا استارت‌آپ یک سرمایه‌گذاری به شکل کارآفرینی است که طی آن یک شرکت نوپا ایده‌ی جدیدی برای کسب‌و‌کار ارائه می‌دهد. طبق گفته USSBA ( مرکز کسب و کارهای کوچک آمریکا) استارتاپ به کسب و کارهایی گفته می شود که حول محور فناوری و تکنولوژی شکل می گیرد و پتانسیل بالایی برای رشد در آینده دارند

طبق تعریف استیو بلنک، پروفسور دانشگاه استنفورد، استارتاپ یک سازمان است که برای پیدا کردن یک مدل کسب‌و‌کار تکرارپذیر و مقیاس‌پذیر راه‌اندازی می‌شود. البته اختلاف ‌بر سر تعریف استارتاپ زیاد است؛ اما نکته‌ی مشترک در همه‌ی آن‌ها این است که بر اساس یک ایده‌ی خلاقانه و جدید فعالیت آن‌ها آغاز می‌شود. این ایده‌ها بازار نیازمندی‌ها را هدف قرار می‌دهند و با ارائه‌ی یک محصول یا خدمات جدید و استفاده از تکنولوژی، خیلی سریع رشد پیدا می‌کنند.

بنا بر آمارهای منتشر شده از هر ده استارتاپ نه تای آن ها با شکست مواجه می شوند و فی الذات نرخ شکست بالایی دارند.  به همین خاطر موفقیت استارتاپ موفق با سختی های زیادی روبه رو می شود.

عوامل متعددی وجود دارد در موفقیت استارتاپ ها نقش موثری ایفا می کند. در این ویدئو شش عامل کلیدی در موفقیت استارتاپ ها توسط یکی از شرکت های سرمایه گذاری بررسی شده است که می توانید مشاهده کنید.  شناخت درست و اصولی استارتاپ و مبانی ان باعث می شود بنیانگذاران استارتاپ ها ایده هایی را دنبال کنند که احتمال به ثمر نشستن آن ها بیشتر است و خطاهای فاحشی مانند عدم مقیاس پذیری نداشته باشند. در کردپلاس به تمام موارد و بخش های استارتاپ خواهیم پرداخت و تلاش می کنیم که دانشنامه ای کامل در اختیار فعالین این حوزه قرار دهیم.

استارتاپ های موفق معمولا در یک سلسه رفتار و کنش اشتراک نظر دارند و تلاش می کنند  با رعایت این موارد به جایگاه موفقیت دست پیدا کنند. با مشاهده این ویدئو به صورت واقعی این عوامل را کشف کنید.

درباره ی admin

admin
کردپلاس رسانه ای تخصصی در حوزه استارتاپ و کارافرینی است که تلاش می کند اکوسیستم استارتاپی کردستان را بهتر معرفی کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات آکادمی نوین موقتا رایگان شد!!! رد کردن