خانه / رویدادهای شهر / دورهمی با طعم صبحانه و انتقال تجربه در شتابدهنده ژرفا برگزار شد
دورهمی ژرفا و انتقال تجربه

دورهمی با طعم صبحانه و انتقال تجربه در شتابدهنده ژرفا برگزار شد

دورهمی با طعم صبحانه

شبکه سازی و انتقال تجربه یکی از مهم ترین رکن های توسعه اکوسیستم استارتاپی است در واقع مهارت نرم و غیرقابل رویتی است که شاید جزو دارایی ها و ابزارهای یک اکوسیستم برای ترویج و توسعه نباشد ولی نبود آن به شدت در ضعف اکوسیستم مهم اساسی است، به همین خاطر یکی از مهم ترین قدم هایی که در هر اکوسیستم حیاتی و لازم است این است که با برگزاری رویدادها و برنامه های متنوع به این هدف نائل شد.

رویدادها و برنامه هایی که با هدف انتقال تجربه و شبکه سازی صورت می گیرد در واقع بیشتر جنبه مسئولیت اجتماعی پیشکسوتان اکوسیستم است و فارغ از جنبه درآمدزایی است. از سوی دیگر لزومی به تداوم این برنامه ها نیست بیشتر تنوع آن مهم است.

دورهمی ژرفا و انتقال تجربه

دورهمی صبحانه و انتقال تجربه ژرفا

دورهمی صبحانه و انتقال تجربه یکشنبه 10 شهریور ماه در کارخانه نوآوری ژرفا ساعت نه و نیم برگزار شد. این رویداد با حمایت استارتاپ مان مارت و همراهی علی و آزاد بهرامی بنیانگذاران نوین هاب برگزار شد . در این رویداد بعد از صرف صبحانه مفصل و تازه مان مارت؛ برادران بهرامی از تجربه حضور خود در اکوسیستم استارتاپی تهران و چندسال فعالیت خود در این اکوسیستم گفتند و نکات لازم و کلیدی برای توسعه شبکه ارتباطی ارائه کردند. در ادامه مهندس لطیفی از چالش های شروع استارتاپ مان مارت به عنوان سوپرمارکت آنلاین گفت و تجربیاتی که در این مسیر به دست آورده بود را در اختیار شرکت کنندگان گذاشت.

 

ژرفا و داستان انتقال تجربه

انتقال تجربه به عنوان رکن اساسی در یادگیری یکی از مهم ترین مسئولیت های اجتماعی ژرفا و فعالین کلیدی اکوسیستم است به همین خاطر در کارخانه نوآوری ژرفا توجه به این اصل و توسعه شبکه ارتباطی میان فعالان اهمیت اساسی دارد و به جد برای آن برنامه های متنوع دارد.

دورهمی 4PM یکی از مهم ترین و اصولی ترین رویدادهایی است که به صورت مستمر برگزار می شود. و در توسعه اکوسیستم نقش اساسی ایفا کرده است.

رسانه استارتاپی کردپلاس از رویداهایی که با هدف توسعه اکوسیستم حمایت می کند و پوشش خبری آن را با افتخار انجام می هد.

 

 

درباره ی admin

admin
کردپلاس رسانه ای تخصصی در حوزه استارتاپ و کارافرینی است که تلاش می کند اکوسیستم استارتاپی کردستان را بهتر معرفی کند.

مطلب پیشنهادی

مستند وارن بافت

پخش مستند تبدیل شدن به وارن بافت 29 مهرماه

مستند راز ثروتمند شدن وارن بافت مرکز نوآوری دانشگاه کردستان در راستای فراهم نمودن بستر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات آکادمی نوین موقتا رایگان شد!!! رد کردن