خانه / رویدادهای شهر / شتاب دهنده ژرفا کارگاه پولسازی با اینستاگرام را برگزار کرد.
کارگاه اینستاگام

شتاب دهنده ژرفا کارگاه پولسازی با اینستاگرام را برگزار کرد.

کارگاه پولسازی با اینستاگرام برگزار شد.

نظر به اهمیت بازاریابی به وسیله اینستاگرام و رشد شبکه های اجتماعی در استارتاپ ها و کسب وکارها پارک علم و فناوری استان کردستان با همکاری شتاب دهنده ژرفا در بعد از ظهر  25مهر ماه کارگاه پولسازی با اینستاگرام را در سالن رویدادهای پارک علم و فناوری برگزار کرد، که در آن میلاد تیرانداز مدیر آژانس تبلیغاتی باروک با ارائه ای جذاب در چهار ساعت به صورت علمی و عملیاتی مهم ترین مفاهیم و تکنیک های بازاریابی اینستاگرامی را به فعالین اکوسیستم استارتاپی استان کردستان ارائه داد.

در این کارگاه 4ساعته که با محوریت کسب درآمد و فروش در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام بود میلاد بعد از ارائه مهم ترین مبانی و نکات کسب وکاری در زمینه بازاریابی به وسیله اینستاگرام،مدل عملیاتی جذب؛نگه داری و تبدیل کاربر به مشتری را ارائه داده و از تجربیات خود در آژانس تبلیغاتی باروک در کرمانشاه مثال های عملی و کاربردی ارائه کرد.

کارگاه پولسازی با اینستاگرام

همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی و مخصوصا اینستاگرام انقلابی بزرگ در کسب و کارها به وجود آورد و استارتاپ ها که همواره با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کرده اند اینستاگرام به عنوان یکی از مهم ترین و بهترین کانال های دسترسی و ارتباط با مشتریان تبدیل شده است که می تواند هزینه های بازاریابی  آن ها را کاهش دهد و از طرف دیگر اثربخشی فعالیت های خود را بالا ببرند.

کارگاه پولسازی با اینستاگرام با تکیه بر مثال های کاربردی و ارائه فعالیت تمرینی به فعالین اکوسیستم استارتاپی سنندج کمک کرد تا بتوانند در اینستاگرام خود بهترو اثر بخش تر کار کنند.

ادریس مرادی مدیرعامل شتاب دهنده ژرفا عنوان کرد نوپا بودن استارتاپ های پارک علم و فناوری و شتاب دهنده ژرفا ومحدودیت منابع مالی از دلایلی بود که احساس می کردم مدیران استازتاپ ها به این کارگاه آموزشی نیاز داشتند به همین خاطر با میلاد تیرانداز در این زمینه صحبت کردم تا با آموزش کاربردی به این هدف دست پیدا کنم .

کارگاه پولسازی با اینستاگرام در چهار ساعت کاربردی در مرکز رویدادهای پارک علم و فناوری به تدریس میلاد تیرانداز برگزار شد.

درباره ی admin

admin
کردپلاس رسانه ای تخصصی در حوزه استارتاپ و کارافرینی است که تلاش می کند اکوسیستم استارتاپی کردستان را بهتر معرفی کند.

مطلب پیشنهادی

جشنواره روغن گیاهی

سومین جشنواره روغن کرمانشاهی 17 خرداد برگزار می شود.

سومین جشنواره روغن کرمانشاهی، روز جمعه 17 خرداد ماه جاری، به میزبانی اقامتگاهای بوم گردی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *