خانه / رویدادهای شهر / مهرماه 97؛تقدیر از تعدادی استارتاپ فعال حوزه ICT استان کردستان
تقدیر-از-استارتاپ-های-فعال-حوزه-ICT-استان-کردستان
تقدیر از استارتاپ های فعال حوزه ICT استان کردستان

مهرماه 97؛تقدیر از تعدادی استارتاپ فعال حوزه ICT استان کردستان

در همایشی که در محل فرمانداری شهرستان مریوان برگزار شد از ۱۲ استارتاپ فعال استان کردستان در حوزه ICT تقدیر شد؛این کار به همت اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کردستان صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، در این همایش که با حضور استاندار و مدیران ارشد حوزه ICT استان خراسان شمالی، با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کردستان، برگزار شد، از استارتاپ های فعال در حوزه های گردشگری الکترونیک، ارزهای دیجیتال، بازی های موبایل و فروشگاههای اینترنتی تقدیر بعمل آمد.

استارتاپ فعال کردستان

در این همایش، فردین سعیدی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان، تقویت اکوسیستم استارتاپی در استان کردستان را نتیجه حمایت همه عوامل از جمله، دستگاههای دولتی، فعالان بخش خصوصی و پتانسیل های استان ذکر کرد.

در ادامه این همایش، مرتضوی ، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی، نتایج این سفر را مثبت ارزیابی کرده و ابراز امیدواری کرد که دستاوردهای این سفر باعث توسعه اشتغال در هر دو استان کردستان و خراسان شمالی شود.

در پایان این مراسم لوح تقدیر استاندار کردستان، به مدیران استارتاپ های ( هه رزان، احسان تورلیدر، تیک تیم، فونیکس، بانه دات کام، روژمیدیا، والیبال حرفه ای، مدیریت مدارس ساراتی، هه نگی بی، میتو، شوفر و دوتادوتا) اهداء گردید. این استارتاپ ها از شهرهای مختلف مریوان؛سقز؛بانه و سنندج بودندکه هرکدام از آن ها در یکی از مراحل رشد هستند.

توجه به استارتاپ های نوپا چندسالی است که برای مدیران استان به یکی از فعالیت ها و اولویت های کاری تبدیل شده و در حال تلاش هستند که با رونق اکوسیستم استارتاپی معضل بیکاری استان کردستان را رفع کنند این که تا چه جد کمک کرده اند و به چه میزان کمک های آن ها اثر بخش بود بحث دیگری اما قطعا روحیه بخشی به این استارتاپ ها قطعا می تواند اثر بخش و رونق فعالیت های آن ها کمک کند.

منبع خبر

درباره ی admin

admin
کردپلاس رسانه ای تخصصی در حوزه استارتاپ و کارافرینی است که تلاش می کند اکوسیستم استارتاپی کردستان را بهتر معرفی کند.

مطلب پیشنهادی

مستند وارن بافت

پخش مستند تبدیل شدن به وارن بافت 29 مهرماه

مستند راز ثروتمند شدن وارن بافت مرکز نوآوری دانشگاه کردستان در راستای فراهم نمودن بستر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات آکادمی نوین موقتا رایگان شد!!! رد کردن